Author Topic: Pescuitul cu gandaci.  (Read 8890 times)

Hell

• Musca 13
  • Adult
    • Musca13
Re: Pescuitul cu gandaci.
« Reply #15 on: September 03, 2012, 11:23:00 AM »
Isi au si udele rostu ;)
Minnowholic

colaps

• Adult
« Reply #16 on: September 03, 2012, 11:49:44 AM »
da stiu da nu pe apele unde nu poti lansa de plante nu sunt nici macar ochuri doar intinderi de plante , acolo mai greu cu o uda .

tavistan

• Musca 13
  • Adult
« Reply #17 on: September 03, 2012, 12:12:07 PM »
Da mah, dar acolo n-are rost cu omizi... dar nah, s-ar putea sa mearga foarte bine. DAR o imitatie de omida ar trebui sa fie ceva cu corp grasut si o pana palmerata mai rar - asta nu poate fi uscata. Daca faci corpul subtire si il acoperi cu un palmer mai des, aia nu mai e omida... e un tamannimicconcret, adica stimulator  :laugh:
Sa-i pui si rosu in coada!  :D

Hell

• Musca 13
  • Adult
    • Musca13
« Reply #18 on: September 03, 2012, 12:25:30 PM »
Emergeri pe carlig de 12 - 10 ? Gen kilnhammer
Minnowholic

tavistan

• Musca 13
  • Adult
« Reply #19 on: September 03, 2012, 12:47:49 PM »
Mah, sa stii ca m-am gandit si eu la ceva de genul... RT sau BZ legat stil emerger... hmm; cred ca maine le incerc!  ;)

Hell

• Musca 13
  • Adult
    • Musca13
« Reply #20 on: September 03, 2012, 01:05:43 PM »
Nu te poti abtine de la plagiat? :P
eniuei...uitate pe danica....si vezi ca este Hans von Kilnken sau asa il cheama. Ai acolo istoria mustei plus ceva date interesante ;)
Minnowholic

tavistan

• Musca 13
  • Adult
« Reply #21 on: September 03, 2012, 01:26:49 PM »
Nu te poti abtine de la plagiat? :P
...
Fata de cat de enervant de respectuos si de pedant esti la telefon si face to face, pe-aici te cam obraznicesti! Magarule!  :P :laugh: :laugh: Sigur nu ti se dedubleaza personalitatea pe forum?
Si in plus asta nu e plagiat; e contributie personala!  ;D Black Zulu Giant Emerger - BZGE (daca l-a patentat cineva intru-n kkt!  :-\)

Elias

• Adult
« Reply #22 on: June 26, 2013, 08:33:43 AM »
Ieri am "pleznit" apa cu o viespe de la Leo.Am avut ceva prezentari in lungul malului,chiar si la un streamar mic redhead.Cred ca erau ceva clenuti.Interesant e faptul ca dupa cateva atacuri esuate, pestii cred ca s-au obisnuit cu naluca si au ignorat-o complect.Voi ce faceti in situatia asta?Schimbati locul si ii injurati ca nu stiu ce au pierdut :laugh: sau schimbati tactica.Daca da,care?

muskmd

• agricultor
  • Musca 13
  • Adult
  • Kitty owner
« Reply #23 on: June 26, 2013, 09:54:17 AM »
micsorezi naluca sau treci pe ude/nimfe, si abia dupa ai te muti :D ....

desi ,daca vorbim de clean , ar trebui sa te muti si sa revii mai dupa amiaza.....

Da tu mai dai la fly ?  ;D
Inglorious Muzkars

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #24 on: June 26, 2013, 09:55:58 AM »
mai schimbi locu, mai schimbi musca...
Duminica pe Gura Raului ba voiau ude, ba uscate, ba omizi. la gandaci nu am prins nimic desi ii ciuguleau des nu se agatau, probabil erau prea mici sau nehotarati. De multe ori doar lovesc cu botul musca, nu ai cum sa-i agati.

Elias

• Adult
« Reply #25 on: June 26, 2013, 10:16:43 AM »
mai schimbi locu, mai schimbi musca...
Duminica pe Gura Raului ba voiau ude, ba uscate, ba omizi. la gandaci nu am prins nimic desi ii ciuguleau des nu se agatau, probabil erau prea mici sau nehotarati. De multe ori doar lovesc cu botul musca, nu ai cum sa-i agati.

Cred ca asta se intampla si la mine.Nu aveam decat gandaci si ceva streamere la mine.
Muskmd- da,mai dau si la musca,desi nu am un echip.tocmai adecvat.Dupa o partida reusita pe gume la shalo, ma delectez si cu asa ceva inainte de a pleca acasa.

?>