Author Topic: Pastravi in bulboane adanci  (Read 7771 times)

Liviu

• Administrator
  • Adult
Re: Pastravi in bulboane adanci
« Reply #15 on: July 19, 2012, 08:36:04 AM »
... un biscuite sau o ceafa de porc
daca biscuitele face parte din blatul unui tort si eu tocmai am halit ...  :P

dragos74

• Adult
« Reply #16 on: July 19, 2012, 09:52:08 PM »
domnu dragos !!! vreau sfaturi pentru niste scobari .... abordare , prezentare etc :)

pai ar trebui sa-ti cer eu sfaturi tie ,caci in zona voastra stau scobarii gramada....pe la noi au devenit exotici  ;)
altfel spus tine-te de capul banditilor astora din sibiu ca ei l-au tot descusut pe domnul scobar ...uneori chiar l-au deranjat bine de tot... ;)

colaps

• Adult
« Reply #17 on: July 19, 2012, 10:07:17 PM »
am inteles :D vad eu cum ii prind smecheria , sper sa imi ajunga viata asta ca am de gand sa incec si crapu dupa :D

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #18 on: July 20, 2012, 08:53:24 AM »
Lucica, baga-te tu mai adinc in clean si alti rapitori pe la tine, nu-ti pierde vreme cu scobarul ... parerea mea.

colaps

• Adult
« Reply #19 on: July 20, 2012, 09:07:01 AM »
m-as baga eu , da la domnu avat am interzis de la medic ( nu mai am voie sa intru in apa deloc :( ) la clean nu prea pot da in zona in care ma plimb cu familionul ( zona pietonala ... pe linga malurile crisului ), intreb si vreau sa invat sa prind scobari pentru ca pe unde ma plimb eu sunt turme intregi si nu-s speriosi , deci nah ma adaptez si eu. crezi ca dau eu cleanu pentru scobar ? :D neah , dar ma multumesc cu orice in momentul asta .

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #20 on: July 20, 2012, 09:24:12 AM »
pai ce-ai facut de nu te mai lasa doftorul in apa? de la insolatia aia ti se trage?

colaps

• Adult
« Reply #21 on: July 20, 2012, 10:20:56 AM »
insolataia s-a dovedit ca era defapt apa la plaminu 1 si infectie nasoala la al 2-lea, netratata de cateva saptamni . evident am simtit eu ceva  si desi am fost la 3 doctori nu mi-a decoperit nici unu nimic. am interdictie la intrat in apa, aer conditionat, si alte chestii :D

?>