Author Topic: Anunt intalnire pescari Sibiu  (Read 21286 times)

nickysibiu

• Emerger
Re: Anunt intalnire pescari Sibiu
« Reply #30 on: February 10, 2012, 09:58:38 PM »
ceva au inteles iar tu ai avut o rabdare de fier  de acum depinde mai mult de voi sa mergem mai departe   noi va ajutam                 ups  nu am stiut ca ai fost la zapada cu vecinul tau aurel pahomi     si vezi ca nu esti trecut pe lista in v aurie

danutt

• Egg
  • *
« Reply #31 on: February 11, 2012, 09:20:06 AM »
avand in vedere ca dupa 2 ore de vorbit intr-una, inca s-a mai gasit cineva dispus sa-mi faca cinste cu o cafea, ... as zice ca nu o fost un esec !  :P

PS: Glumesc !  ;D In final, cred/sper ca ne-am indeplinit obiectivele: avem un comitet , avem niste nuclee de grupe !
Lumea a fost relativ calma, cuminte, semn ca oratorul a fost Ok, adica a tinut audienta la limita dintre somn si plictis, fara sa enerveze pe nimeni in mod special  :P
In plus, la sfarsit toti au plecat binedispusi, probabil bucurosi ca s-a terminat sedinta !  :laugh:

si eu sunt de parere ca obiectivul a fost indeplinit,cei 6+ceilalti vor avea in continuare "misiuni"de indeplinit si sincer sunt bucuros ca discutia nu a degenerat ,in sensul ca vreo 2 aveau intruna cu braconieri si unu ca sa se renunte la  perioada de prohibitie contra unei taxe ca el nu mai rezista  ;D,dar chiar a fost ok si sper ca cele incepute sa mearga inainte si in timp sa avem si rezultate
 miky felicitari ptr cele 2 ore in care ai raspuns mai mult decat ok la intrebarile puse de cei din jur si cei de la masa unde am stat eu chiar au sis ca "ai avut cu ce sa te legi la cap" ;D
 eu zic ca sunteti buni si potriviti in aceasta dorinta a noastra ,a tuturora si sa auzim de bine ;D

nickysibiu

• Emerger
« Reply #32 on: March 13, 2012, 06:11:55 AM »
a rog nu uitati de sedinta din data de 15.03.2012 (adica joi) la ora 17 la GRAND HOTEL in dumbrava. Dorim o participare cat mai mare din randul pescarilor pentru a arata ca suntem interesati de realizarea practica a infintarii A.P.S Sibiu.
Mentionam ca intrarea la sedinta se face doar cu carnet de membru si cotizatia platita la zi

nickysibiu

• Emerger
« Reply #33 on: March 13, 2012, 06:12:45 AM »
Vreau doar sa precizez ca au drept de participare si vot  doar membrii alesi la precedentele sedinte.in sala se va putea intra doar in limita locurilor disponibile , dar fara drept de vot.

nickysibiu

• Emerger
« Reply #34 on: March 13, 2012, 06:13:42 AM »
au fost postate pe Aps :-*

nickysibiu

• Emerger
« Reply #35 on: March 27, 2012, 06:53:20 PM »
APSHD ╗ 27 Mar 2012, 13:58
MihaiV scrie:
Unde e anuntata licitatia?
Multumesc!

Pe data de 2-04-2012 sunt chemati reprezentanti din fiecare judet ai RNP-ului la Minister pentru a li se prezenta metodologia de atribuire al apelor de munte , dupa care in judete va incepe atribuirea apelor de munte catre Asociatii .

nickysibiu

• Emerger
« Reply #36 on: March 27, 2012, 06:55:12 PM »
a fost postata pe rapitori.ro poate il intereseaza pe miky si ceilalti muscari

miky

• Global Moderator
  • Adult
  • ╬nparatu'
« Reply #37 on: March 27, 2012, 11:42:36 PM »
mersi, o sa ma interesez maine
Presedinte autorevalidat ! Referendum nenecesar !

nickysibiu

• Emerger
« Reply #38 on: April 19, 2012, 07:44:25 PM »
Reamintesc celor care doresc sa raspunda invitatiei noastre la actiunea de sambata 21.04.2012, ora 8: dimineata, de ecologizare a malurilor raului Olt in zona Porumbacu, ca astazi este joi, si numai maine nu-i poimiine !
Asadar, celor care sunt hotarati sa participe, le doresc sa ramana la fel de hotarati, celor care inca nu sunt pe deplin hotarati in privinta participarii, sa se decida  intr-un fel sau altul  ...
Poate, daca nu aveti nimic impotriva, ar fi util sa confirmati, cei care stiti sigur ca puteti veni, sa stim si noi cam pe ce ne bazam !
Deasemenea, poate ar fi util ca cei care doresc sa participe si n-au cu ce sa se deplaseze, sa-si faca cunoscuta intentia, pentru a incerca sa ne ajutam unii pe altii si sa gasim niste locuri libere, prin masinile celorlalti !

Pe de alta parte, avand in vedere evolutia vremii, destul de instabila, precum si prognoza meteo pentru zilele urmatoare, va propun sa incercam sa ne pastram cu ochii pe topicul asta pana vineri seara la o ora... care vreti voi... astfel incat, in caz de ploi si averse inevitabile, sa putem sa stopam actiunea la timp si sa o amanam pe o data ulterioara mai potrivita ca stare a vremii, pentru a nu ne trezi ca unii dintre noi s-au deplasat degeaba pana acolo !

Deocamdata insa, ... actiunea ramane valabila la data si ora stabilita pentru desfasurare !

de la Miky citire

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #39 on: April 19, 2012, 09:34:57 PM »
Pace tie cititorule  :)

nickysibiu

• Emerger
« Reply #40 on: April 19, 2012, 10:37:37 PM »
 :laugh: :laugh: :laugh:

nickysibiu

• Emerger
« Reply #41 on: August 16, 2012, 10:11:30 PM »
pentru hell ...........tu bintui pe la turnu rosu?

JB

• Adult
  • Haba haba
« Reply #42 on: August 16, 2012, 11:03:02 PM »
Sau Turnu Rosu il bantuie pe el  ;D
In esox lucius veritas

Hell

• Musca 13
  • Adult
    • Musca13
« Reply #43 on: August 16, 2012, 11:15:41 PM »
pentru hell ...........tu bintui pe la turnu rosu?
dar eu nu am facut nimic :laugh:
Minnowholic

nickysibiu

• Emerger
« Reply #44 on: August 19, 2012, 06:24:47 PM »
cred ca te am vazut muscarind dar nu eram sigur daca tu esti?