Author Topic: Chestionar drepturi schimbare user  (Read 21143 times)

Tavi

• Administrator
  • Adult
Chestionar drepturi schimbare user
« on: January 18, 2012, 10:18:07 AM »
Eu am votat "nu" pe motiv ca se poate crea oaresce confuzie...nu mai stii cu cine vorbesti.
Nu am cerut ca oamenii sa se prezinte, nu avem pretentia sa foloseasca numele reale, dar daca ai inceput sa te conversezi cu "xy" si-ti faci o idee despre el, dupa ce acesta isi schimba numele in "ZZ" nu prea mai stii cine e...ma rog te prinzi destul de rapid, nu suntem f multi dar...cred ca e mai bine sa ramenm cu denumirile initiale.

Hell

• Musca 13
  • Adult
    • Musca13
Re: Chestionar drepturi schimbare user
« Reply #1 on: January 18, 2012, 10:24:56 AM »
Votez si eu "NU" dar lasa-ma sa imi schimb iuseru la Loc. Abea ce l-am schimbat si am vazut topicul asta :laugh:
Minnowholic

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #2 on: January 18, 2012, 10:26:10 AM »
Chiar te rog.. nu am suspendat drepturile, VA astept sa va reveniti, ca nu esti doar tu

Sorin

• Nymph
« Reply #3 on: January 18, 2012, 10:26:40 AM »
Parerea mea e ca mai trebuia pus un buton: << depinde >>

Hell

• Musca 13
  • Adult
    • Musca13
« Reply #4 on: January 18, 2012, 10:30:50 AM »
Gata.
M-am spart de ras cand l-am vazut pe traficantu :laugh: :laugh:
Minnowholic

muskmd

• agricultor
  • Musca 13
  • Adult
  • Kitty owner
« Reply #5 on: January 18, 2012, 10:42:18 AM »
daca mi se falfaie ce bifez ?   ;D
Inglorious Muzkars

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #6 on: January 18, 2012, 11:06:33 AM »
nimic?

muskmd

• agricultor
  • Musca 13
  • Adult
  • Kitty owner
« Reply #7 on: January 18, 2012, 11:09:14 AM »
da dar ma macina butonul ala.....
plus ca mentalitatea mea de bun cetatean imi dicteaza sa votez.
sau altfel, poate strangandu-se o majoritate "incorecta" se va lua o decizie proasta :D ..... si atunci o sa ma simt clar, vinovat  :P

uita-te si ce e in societate.....  ::)
Inglorious Muzkars

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #8 on: January 18, 2012, 11:17:49 AM »
Eu am votat "nu" pe motiv ca se poate crea oaresce confuzie...nu mai stii cu cine vorbesti.
Nu am cerut ca oamenii sa se prezinte, nu avem pretentia sa foloseasca numele reale, dar daca ai inceput sa te conversezi cu "xy" si-ti faci o idee despre el, dupa ce acesta isi schimba numele in "ZZ" nu prea mai stii cine e...ma rog te prinzi destul de rapid, nu suntem f multi dar...cred ca e mai bine sa ramenm cu denumirile initiale.

mishto titlu !

foarte... sugiestiv... 

deci pt ca esti tu nesigur pe tine ... ar trebui sa renuntam noi la niste drepturi ?

io zic ca la unii chiar le-ar prinde ghine sa stea " pe virfuri " ... caci abia citesc ce se scrie si nu-s influentati de catre cine se scrie !
Crescator/dresor de reni

tavistan

• Musca 13
  • Adult
« Reply #9 on: January 18, 2012, 12:02:26 PM »
Io am zis DA finca-i hal mai democratic forum! Si-n viata de toate zilele ai dreptul sa-ti schimbi numele. Eu cred ca fiecare user are interesul sa fie cunoscut ("trasabil"  8) ), asa ca, in afara situatiilor cand ceva se rupe in mintea si in sufletul lui (de exemplu brusc realizeaza ca-i traficant  :P :P :P), orice user va vrea sa-si transforme nickname-ul in renume  ;D
Si pan'la urma, ce inseamna Kuintauti in finlandeza? Dumitru sau Traficant?  :P :P

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #10 on: January 18, 2012, 12:17:28 PM »
deci pt ca esti tu nesigur pe tine ... ar trebui sa renuntam noi la niste drepturi ?

Traficantule:
1. io-s sigur pe mine, nu-s sigur cu cine vorbesc. Evident in cazul tau si al lui Hell nu a fost o problema, dar daca devine o moda schimbarea userilor si se intampla frecvent ma scuzi dar iese o varza.
2.  "drepturile" astea sunt date de admin, cum vrea muschiu lui. In cazul asta, muschiu adminului v-a intrebat pe voi cum vrea muschiu vostru...ca sa vezi ce admin de treaba aveti :laugh:
Pe de  alta parte argumentul tau e bun. Chiar bun, nu m-am gandit la asta, dar ai dreptate. :laugh:

JB

• Adult
  • Haba haba
« Reply #11 on: January 18, 2012, 12:20:43 PM »
Deci eu am votat varianta pozitiva. Deci eu daca-s banat, deci pot sa-mi schimb nickname in "iertare!" poate mi se ridica banarea. Deci eu vad lucrurile intr-o lumina mai calda, deci mai pozitiva.
In esox lucius veritas

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #12 on: January 18, 2012, 12:26:37 PM »
nu ! tu ai voie numa daca iti si dai cu cenusa in cap si faci ceva matanii !
Crescator/dresor de reni

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #13 on: January 18, 2012, 12:32:17 PM »

Traficantule:
1. io-s sigur pe mine, nu-s sigur cu cine vorbesc. Evident in cazul tau si al lui Hell nu a fost o problema, dar daca devine o moda schimbarea userilor si se intampla frecvent ma scuzi dar iese o varza.
2.  "drepturile" astea sunt date de admin, cum vrea muschiu lui. In cazul asta, muschiu adminului v-a intrebat pe voi cum vrea muschiu vostru...ca sa vezi ce admin de treaba aveti :laugh:
Pe de  alta parte argumentul tau e bun. Chiar bun, nu m-am gandit la asta, dar ai dreptate. :laugh:

ok... pt o cauza asa.. nobila... , ca sa nu zici ... ca-s fix rigid... , sint liber la negocieri...  :)

adica conform prezentului regulament am dreptu sa fac asta... , iar daca vrei sa renunt la niste drepturi... cum bine ai specificat in titlu subiectului ... poi io... io ce am la afacerea asta ?  ;D

nah ? cumperi un vot ?  8) >:D :P
Crescator/dresor de reni

muskmd

• agricultor
  • Musca 13
  • Adult
  • Kitty owner
« Reply #14 on: January 18, 2012, 12:45:05 PM »
mai deschidem un poll ca sa intrebam daca e ok sa ramana optiunea de schimbare a votului disponibila ?  :laugh:
Inglorious Muzkars