Author Topic: Vand Mulineta Loop Model 1.5 Fly Fishing Reel. + Tambur rezerva. Made in Sweden  (Read 1690 times)

narcisbi

• Nymph
Pare rau ca te-ai sifonat. Textul meu continea ghilimele.
In fine. Imaginile sunt mai sus si pot fi vizionate
PS:

?

vad ca ai sapat la 2 -3 pene de hirletz...

daca iesti la subiect... si corect ar fi sa si zici iIN CE AN AM ZIS AIA ! sau in ce context... ca acu o faci sa para de parca e parere a mea de ieri ...

esti fair in postare ta ?

nuu de alta dar acu 15 ani aveam alte pareri ! probabil aveai si tu daca errai nascut pe vremea aia...

dar asa ca fapt divers...  pesti ca aia din pozele mele nu trebe intinsi in fata ! sunt  indeajuns de mari ! mai mari ca scheletele vazute de un internaut care a scris articole in reviste ! capisci ? nu-i asa ca il apreciezi pe un wannabe mai mult decit pi mini... moldovean the real deel ?

v-am aratat punctele de pe ei ! asta asa ca sa nu te uiti la documentare !

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
te nseli... nu ma shifonez asa usor..., dar tu poti nterpreta cum vrei tu... , eee sunt mai lent la intrat pe nternet... atita tot

alta... pestii se imping in fata ! e regula ! daca nu e... dau io legea asta ! pt ca asa am io chef !

si mai alta, fix ce am zis acolo am mai si ziso acu 15 ani pe alt forum... deci sunt coerent , persist in parerea mea,,, pe scurt loop traditional sint de kakat

acu e delicata chestia... pt ca nu vreau sa stric shmenul la aia care le vind... sint baieti destepti... si-au dat seama..., dar pe de alta parte .. o parte ... o sectione din mine ...imi pare rau pt aia care le compara

bah..., loop traditional sunt de kakat,

exista alte mulinete mult mai ieftine si mai bune  ! asta ca sa nu intelegi ca tre sa ai aceleasi gusturi sau sa faci acelasi alegeri ca mine ... dar repet... alea sunt nashpa ! aaa alta chestie la romani... ee ca la ce pesti avem noi nu ne trebe mai bun..., O LAIE! de ce m-as duce cu second best ?

mnah... pina la urma e chestie de gusturi si cit de gros ai portofelu

si ca sa fiu moldovean pina la capat.., mie imi zice un alt moldovean tot din Bacau... cica daaa ... stiu... nu te poti kaka in gustul omului.. dar cica te poti kaka in gura lui pt ca are gusturi proaste

n-am nici o oaie in shant... e parere personala, punct ! loopt traditional sunt de kakat, evotec sunt nashpa

ne putem contrazice dar io raman la parere a mea !
Crescator/dresor de reni

narcisbi

• Nymph
 :o
Te rog nienea Sovereign sa nu mai bagi deshtu' n rana. Am ntales ca nu iti mai place Loop Lw, Asta e -  am ...am avut ...  pana sa faci anuntul muci ca di la moldovan la alt moldovan, doar nu ni cunoashtim. Eu is di la di Vatra Dornei, mai la dial di colegu Musk

Long story short. Ai bagat pozili cu somoni di 1metru jumati - la noi astia care p'aci ne mai agitam sa gasim un paraias care sa nu fie bagat prin tuburi.
Am dzis ""Cam atat... ca m-ai facut gelos ca nu era nevoie sa le "bagi in fata spre obiectiv" - in sensul ca un pic iti place show-off" Normal ca eram ca un june african mort de sete la 90grd unghi drept, in fata caruia este un binevoitor care linge o megainghetata :P

Deocamdata am ca anunt de vanzare, mulineta /rulmentii/rolele presoare sunt complet functionale, curate si cu husele originale.
Mai ramane la vanzare in luna Noiembrie. Poate mai sunt si alte opinii

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
eh aia e parere a mea... spre binele tau sper sa mai fie si alte opinii !
sper sa ai noroc ca sa intilnesti un om care isi doreste sii ii place... deh... pina la urma e chestie de oferta si cerinta

ca ideee.., incearca si ebay...

ebay-ul iti ia temperatura urgent
Crescator/dresor de reni

Gabi

• Egg
  • *
Dacă tot e varză topicul, Sovereign, recomandă niște mulinete bune, pentru ăștia care nu cunoaștem.

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
luativa tata hardy the sovereign ! aia e mulinate mulinetelor, indeplineste toate conditiile si le si depaseste

dar nu odata.... cii de 2-3 ori  :laugh:

vrei ceva pt apa dulce ? asta e ! cit de critic ai fi la asta nu ii gasesti de vine... tui in gura pe ienglezi ca io de fapt ii urasc ca natie..., eee, le-o nimerit prosti

e din ce in ce mai greu sa gasiti noi..., dar nici folosite nu sunt nshpa ! adica mecanic si functionabil sunt chizda... aaa cozmetic... e alta problema, poti traii cu chestier ca are ceva zgirieturi care nu ii le-ai pricinuit tu ?  :laugh:

tot de la hardy ar mai fi perfectul.., de ala nu am dar l-am pipait,  giugiulit--- nu am parere rea

daca trecem la clase mari si apa sarata as putea sa recomand alceva... deh... contextu difera
Crescator/dresor de reni

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
aaa si bah fraierilor... subiectul nu e varza ! cu participarea mea subiectul a devenit interesant, s-au schimbat parereri si informati nu ca initial plictisitor ... stii... vind ceva..., davaŽn pui mei !

io nu va vind nimic
Crescator/dresor de reni

narcisbi

• Nymph
Multumesc pentru gazduire. Se poate inchide topicul.

Sarbatori fericite, La MUlti Ani si sa aveti unde pescui pe placul vostru:)