Author Topic: Politica de 2 bani  (Read 8441 times)

Varu

• Administrator
  • Adult
Re: Politica de 2 bani
« Reply #30 on: April 14, 2019, 06:42:55 PM »
 Nu Varu...asteapta sa inceapa  plictisu la scarbiciu maine la 8 si se revine in forta…
 Tu mai verifici adresa ta pe Yahoo?
arbeit macht frei

Hell

• Musca 13
  • Adult
    • Musca13
« Reply #31 on: April 14, 2019, 08:02:09 PM »
Neah, eu sunt prezent pe aici.
Dar orice vreau sa scriu iese M..E Pesdeu :laugh:
Mi-ar place sa discut despre pescuitul pe lac la fly dupa pastrav, dar la topicul asta, cred ca suntem pe langa cam toti :laugh:
Minnowholic

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #32 on: April 14, 2019, 08:41:22 PM »
Da ce vrei mai iegzat sa vorbim iextraterestrule? Am stabilit ca romanii sunt cei mai buni, la fel ca si ceilalti, o tzara mi ospitalieri, doar ca n-or avut noroc.
Altceva? :laugh:

Tavi

• Administrator
  • Adult

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #34 on: April 14, 2019, 11:50:53 PM »
Fii serios, ne-au furat arbitrii, publicul, solul a fost prea tare reglat cand au evoluat ale noastre.
Nu bre, nu am urmarit prea atent serialul, dar la un moment dat antrenorii care scoteau campioane pe banda rulanta or fost acuzati de una-alta. Dar nu de strainii care ne vor raul, de romance, alea cele mai bune. S-au retras, i-a salvat matelotul, adica i-a facut consilieri pe probleme sportive ca sa nu plece din tara la dusmani si apoi au revenit la lotul national. Dar o durat ceva ani, cit sa se ia o pauza la lot. Poate ca in urma scandalului au suferit si metodele de antrenament, poate s-a dus continuitatea cit au lipsit, nu stiu.

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #35 on: April 15, 2019, 05:43:29 AM »
poi nu ! nu is serios !  :laugh:
ghine ca suntem dŽacord dar totusi ne certam !... pui mei... cearta finlandeza... nici nu mai tinem minte de la ce... dar ne certam .... rafuiala rafuiala... ca ghine o mai ziso Mugur !  :laugh:

acu pe bune Liviu... esti invidios ca Mugur are mai multe lansete ca tine ?
Crescator/dresor de reni

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #36 on: April 15, 2019, 09:13:10 AM »
pe bune, Mugur o dat-o cu amenintari ca ne ocolim pe Timis, etc. - gratuit! Nu am ce discuta despre el!!

Vrei comparatia cu tine si cu lansetele sau mulinetele? Haide, facem panoplii cu ele?! Eu am spus ca trebuie sa fac si eu poza la mulinetele mele, sa vezi ce frumuseti am  :P
Si nu Mitica, nu suntem de acord! Eu tocmai am spus ca suntem un neam de cacat, ca ne laudam degeaba ca suntem buni, ca dam vina pe altii, dar nu vedem parul din ochiul nostru. Tu esti de alta parere, ca suntem cei mai buni, ca ne frig altii, etc! Deci nu suntem de acord unul cu altul. La gimnastica ne-om tras-o singuri - singurei, de buni ce suntem, rasa aleasa, primii pe continent, latina au invatat-o romanii de la daci, etc.
Nu ma impac cu tine!  ;D Explica-mi cine-i vinovat la gimnastica! Ca doar nu romanii, nu??!?

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #37 on: April 15, 2019, 09:16:10 AM »
io dau vina pe tine pt ca esti pesimist ! si asa mi sa pus mie pata !  :laugh:

logic ! q.u.e.d sa cum. se zice...   :laugh:
Crescator/dresor de reni

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #38 on: April 15, 2019, 09:31:30 AM »
hai lasa ca la birna au cazut multe jos ! si porma daca unu e bolnav si fote capra vaca asta nu inseamna ca toti is de aia, plus ca pe de alta parte  unii suntem barbati ... masculi... vrem sa fotem tot...nu-s pervers dar apetitul e apetit ...
 acu nu se stie daca maimuta a ridicat curu sau o cazut ala cu pola in ea..., uitete la clinton...
daca amindoi is indeajuns de in virsta sa-si dau seama ce fac si o fac binevouluntar e treba lor ce fac

alta faza... m-au uitat ieri la teve... bai nene finala capionatului finlandez de fotbal de sala la fete
io va zic ca statistic vorbind noi cel mai tare le-am traso la reni ... 9 zero..., si tot statisc parca tot cu a atit am furato, nu mai tin minte de la cine... ca io chestii de alea uit repede...  :laugh:... daa vreau sa zic ca noi cind jucam cu finlanda parca e inegal... parca jucam cu copii... bine... or fi ei mari si fizici ca mingea trece dar omu nu... dar ce vreau sa zic... uitinduma la fetetle astea cum au jucat ... bai nene astea ne-o trage noua la barbati in ziua de azi
aici muierile joaca cu mult mult mai bine decit barbatii

aaa tot la muieri... si pe ele ieri la hokei contra ameri le-a fotot... , meci tare dar totusi... vorbind de dreptati nedreptati
Crescator/dresor de reni

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #39 on: April 15, 2019, 09:57:02 AM »
hai ca mai vars una..., am zis io ca nu is pervers... dar sportu meu preferat e curlingu la femei..., bai nene cum se intind alea ... cum se cracaces... atletice ... fumoase... freaca ... tzipa.... ... eeee te duce mintea la altceva..., hai ca numa prostii am zis azi...  :laugh:
Crescator/dresor de reni

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #40 on: April 15, 2019, 11:18:55 AM »
...nu-s pervers dar apetitul e apetit ...
Mitica, vorbesti prostii, macar sper ca n-ai tupeul sa crezi ca ai si dreptate in aberatiile pe care le insiri aici! Si ce daca ai apetit?!? Trebuie sa si intinzi mina dupa fata aia, ca ti s-o ridicat tie apetitul?!? Mai e si minora! Te costa ceva ani de inchisoare, asa se traduce asta! Sau te abtii!
Mai abtine-te! Dai drumul prea rau la gura fara tine.  >:D

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #41 on: April 15, 2019, 12:27:43 PM »
hai ho ca nu am zis aia si nici nu cunosc cazul  la care te referi tu...
ce am zis io e ca e ok daca sunt la virsta... inteleg ce fac...e  treaba lor
nu mergem acolo la pedofilie ! daca despre aia e vorba...  o condamn, nu e normal
sau viol... cum o patit nadia comaneci
io vorbeam. de sex intre doi oameni care stiu ce fac si o fac benevol
alta... nu veni cu chestii ca o facuto si apoi o regretat...... stiu io nu io dato bine sau nush ce... si a doua zi vi si zici ca stii ... n-am vrut... deci viol
si poate nici aia... uite aici e lume putina si se fot intre ei... e vorba de insest.... adica frate cu sora cu mama cu tata cu pui mei... mah de la jumatea finlandei in sus is putini si le vine si lor a fote... , n-au pe cine,fot ce prind..  pe de o parte e de inteles  dar pe de alta parte e condamnabil si de neacceptat
sti ceva ? treaba lor ! lasai sa se futa intrei ei daca asta vor ! ce ma bag io ?

alt sport... voleibolu...., bai nene inalte craci lungi cur bombat sexi tare.... dupa un meci de asta ma duc la prietena ... care e cu 3 ani mai nvirsta ca mine ... sii ii dau o maciuca de no vazut ea... l n-o stiut din ce cauza.. la un moment dat striga ca ajunge ajuge... , io olea pilit n-am inteles... am crezut ca zice mai dami mai dami..., mah si i-am dat de o lesinat proasta... o trebuit sa o stropesc cu apa

va zic io ca la o anumita virsta sportul devine periculos !
sportu si alcolu, aveti grija nu va imbatati !

asta asa ... din episodu sport sex istorie confesiuni politica de 2 bani
Crescator/dresor de reni

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #42 on: April 15, 2019, 12:58:50 PM »
fix acu in renolandia e o mare discutie
au decis de la ministeru invatamintului ca copii de la virsta f frageda , de la gradinita... au dreptul sa-si alega sexualitate, rolul
adica daca el vrea sa fie ea... e ea sau nah viceversa sau si una si alta... pui mei e olea confuz...
fapt ... au avut din scoala primara lecti de sex.... unde iexplica ca e ok sa foti in cur si da si poza ca e intre doi flacai ... deci nu baiat si fata... hetero... cii... pe din dos..
si apoi vin alti deh democratie si argumenteaza ca biologic ca virsta nu le permite sa judece sau sa decida... deh nici carnet nu au... n-au voie sa bea.... etc... concepte si argumente
plus ca cic vor s-ai bage in puscarie pe aia care au decis asta
nu o s-ai bage pt ca treaba e prea adinca, au spate
la ce concuzie au ajuns ? ca au amu e o criza morala !
Varu... avem si greselile si defectele noastre dar io de pe margine ma uit si zic ca suntem olea mai buni ca altii, adica nici chiar asa ! norvegia si suedia e tot un rahat

hai gata ca e clar ! nu o scoti la capat cu mine ! io am vazut lucruri... viata e complicata...
sper ca sa va treaca supararea... ma refer acolo la voi acolo pe timis...
Crescator/dresor de reni

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #43 on: April 15, 2019, 02:59:03 PM »
Mitica, ce e peste 18 ani si cu acceptul partilor nu intra in discutie. Dar de la asa ceva nu iese scandal! Iese doar stire pentru emisiunile de profil. Ca una are chef si apoi nu mai recunoaste ... apoi sa aibe grija mare si handralaii cind se duc la curve!
La voi s-a ajuns in extrema cealalta! La noi nu se recunosc problemele, deci nu exista, iar la voi se predau la gradinita. Lucruri duse la extrem de oameni prosti. Si amplificate pentru ca oamenii sunt nepasatori si lucrurile sunt denaturate de tot felul de bipezi

The Sovereign

• Musca 13
  • Adult
  • Paralelu'
« Reply #44 on: April 15, 2019, 03:19:51 PM »
fix ! zicem acelasi lucru dar olea altfel si parca ne contrazicem,
dar de fapt tot aia zicem !  :laugh:

alta... bah... iesenta... viata e scurta ! lasati  la o parte supararea divergentele diferentile de opinii sau ce o fi acolo..., suntem o mina. de oameni ... pui mei... nu suntem multi... treceti pragu ala ... si tu si el... n-are rost... asta tot la bautura o zic ! hic !
Crescator/dresor de reni