Author Topic: Cu sau fara GUEST?  (Read 40331 times)

muscarescu

• Emerger
Re: Cu sau fara GUEST?
« Reply #15 on: March 11, 2016, 05:12:03 PM »
am jurat ca nu mai votez dupa dezamagirea cu johannis  :P

cand le-a zis astora cu recuperarea prejudiciilor ca sunt heirupisti
deh, doar de 2 ani aveau ultimatum cei de la Antena 3 sa schimbe sediul....

aaa, stai, tu vorbeai de votul asta...
neah, neinteresant

stiu ca la voi e monarhie neconstitutionala si tu esti sefu din umbra
deci bashti!  :laugh:

voturile sunt inutile, mie imi place regula din common wealth
supusii au dreptul sa se astepte ca decizia sa fie luata in mod inteligent de conducere
conducerea sux? aia e, emigram  :D

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #16 on: March 11, 2016, 05:18:26 PM »
n-ai nimerit-o: eu sunt calaul de fapt   ::)
antena3 ... hai bai, lasa-ne cu prostii d-astea, noi aici nu discutam rahaturi d-astea ... nici chiar pentru audienta aia de care iti place sa vorbesti  :(

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #17 on: March 11, 2016, 05:19:13 PM »
Muscarescule, nu ne intereseaza sa fie multi, nici putini.
Cine vrea sa contribuie bine, cine nu iara bine, n-ar decat sa stea in umbra si sa citeasca daca asa ii cade bine. Pe mine nu ma derajeaza.
Da,  e de dorit sa contribuie cat mai multi dar nu vad cum i-as putea forta si nici nu vreau sa fac asta. Chestia cu acces doar daca te loghezi ti-am spus ca nu tine, oricine isi poate face cont. Ok, limitez bisnitareala daca dau dreptul la mesaje dupa nush cate mesaje, dar nu cred ca e cazul de bisnitareala deocamdata.
Daca e vreun abuz pe mesaje private va rog anuntati.
Daca tu simti ca vorbele tale sunt asa valoroase incat pot fi citite doar de alesi pe nush ce criteriu care sincer imi scapa.. e dreptul tau si decizia ta daca impartasesti sau nu aceste valori.  :P
Dupa cum bine ziceai, ai oricand optiunea emigrarii, doar sunt atatea forumuri de muscari....  :laugh:

muscarescu

• Emerger
« Reply #18 on: March 11, 2016, 05:20:38 PM »
mi se pare corect tavi, cum am si zis deja
d-aia nici nu votez unde votul nu conteaza  :P
era la mintea cocosului ca topicul asta e praf in ochi de useri pasnici, docili si conformisti  :D

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #19 on: March 11, 2016, 05:26:08 PM »
...d-aia nici nu votez
ai votat deja. Multumim

muscarescu

• Emerger
« Reply #20 on: March 11, 2016, 05:31:48 PM »
doamne ce pervertire a procesului democratic  :P

bye boys, incepe weekendul si am treaba, tree sa fac poze cu pesti.

pe care nu o sa le pun pe site, datorita unor criterii care ii scapa lui tavi  :D

ne vedem luni!

Tavi

• Administrator
  • Adult
« Reply #21 on: March 11, 2016, 05:46:20 PM »
nuuuu, te rugaaaaaam, nu fa asta
Pune-le aici.
Ne-ai convins, facem orice vrei tu, numa zi. :laugh:

miky

• Global Moderator
  • Adult
  • Înparatu'
« Reply #22 on: March 11, 2016, 06:46:11 PM »
In ciuda faptului ca nici io nu ma bucur ca 80 % sunt doar privitori, nu mi se pare normal sa transformam forumul intr-un fel de Messenger !
Pana la urma mi-ar fi si greu sa ma iau in gura cu multi deodata,... mai bine asa, in serii mici de cate 7-8 oameni,... eventual aceeasi, ca vorba aia, dupa mai multe runde, ajungi de-i mai cunosti, le mai afli slabiciunile la un moment dat tot ii prinzi descoperiti sa le bagi croseul  :laugh: Ce se-ntampla in tribune nu prea ma intereseaza, daca stau inseamna ca nu se plictisesc  :laugh: !
Nu poti tot timpul sa fii in faza de tatonare, de facut cunostinta... uite de pilda disputa Liviu-Muscarescu,... dupa atatea runde, e chiar normala, a ajuns in faza in care nu se mai plang la antrenor  :P chiar pentru orice directa incaseaza in plina figura !  :laugh: Ca sa nu mai zic ca deja nici arbitrii nu mai sunt asa atenti, is mai relaxati, se uita doar cu simpatie cum astia doi isi dezvolta calitatile de kickboxeri... pe viu !  :laugh:
Si-apai, cu ce ne deranjeaza guest-ii ? daca nu-s logati, banuiesc ca nici karma n-au cum s-o influenteze !  :laugh:
Presedinte autorevalidat ! Referendum nenecesar !

Varu

• Administrator
  • Adult
« Reply #23 on: March 12, 2016, 01:44:43 AM »
  Eu sint pentru guest...Traficul e mult mai mare ca pina gasesc informatia de care au nevoie, petrec foarte mult timp pacilea... :laugh:
   Daca umbla numai dupa chitzaiala iarasi e bine, inseamna amuzament de calitate, idei de comportament si dat la gioale pe forumul lor de bastina, intr-un cuvint...inspirational... :P
arbeit macht frei

vgb

• Adult
« Reply #24 on: March 12, 2016, 02:25:36 AM »
In ciuda faptului ca nici io nu ma bucur ca 80 % sunt doar privitori, nu mi se pare normal sa transformam forumul intr-un fel de Messenger !
Pana la urma mi-ar fi si greu sa ma iau in gura cu multi deodata,... mai bine asa, in serii mici de cate 7-8 oameni,... eventual aceeasi, ca vorba aia, dupa mai multe runde, ajungi de-i mai cunosti, le mai afli slabiciunile la un moment dat tot ii prinzi descoperiti sa le bagi croseul  :laugh: Ce se-ntampla in tribune nu prea ma intereseaza, daca stau inseamna ca nu se plictisesc  :laugh: !
Nu poti tot timpul sa fii in faza de tatonare, de facut cunostinta... uite de pilda disputa Liviu-Muscarescu,... dupa atatea runde, e chiar normala, a ajuns in faza in care nu se mai plang la antrenor  :P chiar pentru orice directa incaseaza in plina figura !  :laugh: Ca sa nu mai zic ca deja nici arbitrii nu mai sunt asa atenti, is mai relaxati, se uita doar cu simpatie cum astia doi isi dezvolta calitatile de kickboxeri... pe viu !  :laugh:
Si-apai, cu ce ne deranjeaza guest-ii ? daca nu-s logati, banuiesc ca nici karma n-au cum s-o influenteze !  :laugh:

miky, io cred ca tu-l cam supraestimezi pe Liviu. tre' sa ai ficat greu sa tii la tavaleala. nu poti fi taticul pasnicilor si sa inoti intre rechini dup-aia. te cam ineci.

vgb

• Adult
« Reply #25 on: March 12, 2016, 02:28:00 AM »
apropo, de ce e "guest" scris cu majuscule?

Parintele

• Adult
Cu sau fara GUEST?
« Reply #26 on: March 12, 2016, 03:50:56 AM »
Nonsubiect, toate kkturile de forumuri vor register ca sa poti vedea o poza sau te miri ce discutie...vreau sa vad? In 5 minute ma pot inregistra, de regula jet ca nu stau eu sa formulare, mailuri si aberatii ca sa citesc marile evanghelii debitate de te miri ce indian.

Inteleg, da' nu pricep...

tavistan

• Musca 13
  • Adult
Cu sau fara GUEST?
« Reply #27 on: March 12, 2016, 05:38:49 AM »
Moahahaa ce de e-cerneală a curs p-aici... sorry, am fost ocupat sa fac hrană uscată home made pentru câini... Unii au și preocupări serioase. ;D
Deci eu în continuare sunt pentru dreptul de a accesa discuțiile doar după logare și după un Bună ziua adresat celorlalți. În primul rand ca așa mi se pare de bun simț. În al doilea rând pentru ca am strâns atâtea secrete pe care as vrea sa vi le împărtășesc... Sunt experiențe pe care le-am acumulat de-a lungul anilor și îmi dau seama ca nu le.pot spune din cauza "spectatorilor neplatitori" care ar putea profita în mod samavolnic. Uite de pildă as putea sa va spun lucruri despre soacră-mea. :laugh:
Da'acu' pe bune: guest înseamnă musafir... oaspete.... invitat... oricum ai traduce presupune sa știi ceva despre ei. Sau.putem sa introducem statusul de gură-cască... :laugh:

Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

muskmd

• agricultor
  • Musca 13
  • Adult
  • Kitty owner
« Reply #28 on: March 12, 2016, 07:22:30 AM »
 :laugh:

bre , io as zice nu doar sa nu le dam voie sa vada , dar sa bagam si un proces de aplicatie mai complex. trimite omu CV, se strange comisia , facem interviu pe skype , set de poze, portofoliu de capturi , si dupa aia zicem , ok esti worthy ....

PS am votat sa ramana asa ....  :laugh:
Inglorious Muzkars

Marius

• Adult
  • Wolf
« Reply #29 on: March 12, 2016, 08:31:20 AM »
Nu e deloc relevant sa poti vedea forumul numai daca te loghezi! ;)
Se logheaza cu un pseudonim si citeste, poti sa sti cine e si ce hram poarta?
Daca anumite topicuri ar fi accesibile numai dupa un anumit numar de postari, alea fierbinti, cu conditia sa treaca userul nou si prin sectiunea de prezentari, atunci da, ar avea rost.....dar asa......

Mai bine ramane cum a fost.......ca nu cred ca vreti doar sa depasiti recordu' la logari?  ;D

Pana la urma forumul e ca o emisiune de "divertisment"  ;D la televizor........vin niste invitati, de-ai casei, astia care se logheaza si mai si scriu,  discuta vrute si nevrute, se mai ''trag'' de par si astia guest sau telespectatorii :laugh:  stau in fata ecranului cu floricelele in mana si se hizlesc....ce-i mai misto pentru ei...... :laugh:
Hunting & fishing......hobby or madness