Author Topic: Raul Neajlov  (Read 3093 times)

MRobert

• Nymph
Raul Neajlov
« on: May 11, 2011, 03:10:06 PM »
Salutari!!!Am observat ca sunt multi pescari pe forum din Bucuresti care,probabil,frecventeaza raul Neajlov.Asa ca deschid acest topic unde fiecare poate posta poze cu pestii prinsi pe acest rau si mustele folosite. :D
Pestii cei mai des intalniti pe Neajlov:Oblete,clean,stiuca,mreana -pesti vazuti/prinsi de mine,iar pe la Singureni cica s-ar prinde somn,crap si salau.Ma rog pentru crap am auzit ca exista muste dar pentru somn..inca n-am ajuns la el  :P.(O sa revin cu o harta,e conexiunea cam proasta)

Ps.: Am prins primul clenisor la musca!!!  :P Avea undeva la  12 cm dar ciudat ca desi dadeam cu o albina din papuc ce avea acul in apa el era intepat in buza superioara. :P plus tumbele facute in aer pana a ajuns la loc in apa :P.Am mai avut ceva atacuri dar inca nu sunt obisnuit sa intep,n-am reflex dar exersez.De data asta insa n-am pierdut nicio musca iar leaderul era in perfecta stare doar ca la final l-am incurcat din greseala,dar oricum vroiam sa-l schimb mi se pare cam mult 3m pt Neajlov.

Haideti cu povestile+pozele  :P (iubesc emoticul asta)

muskmd

• agricultor
  • Musca 13
  • Adult
  • Kitty owner
Re: Raul Neajlov
« Reply #1 on: May 12, 2011, 08:27:04 AM »
la mai multi/mari  ;)
Inglorious Muzkars

Liviu

• Administrator
  • Adult
« Reply #2 on: May 13, 2011, 09:09:19 AM »
Nu avem vreme de stat la povesti, pentru ca noi pescuim intens la stiuca ...  :P :P :P :P (asa, ca iti place emoticolul  :P)
3m nu e mult ... dar daca zici tu ... numai sa nu scazi totusi sub 2,7

stiuca

• Larva
  • **
  • Totii pescarii sunt mincinosii ,s-au la pescuit se
« Reply #3 on: April 29, 2013, 06:17:17 PM »
 :oDe v-ar rupe firul cei m-ai mari . :o ;D
Totii pescarii sunt mincinosii ,s-au la pescuit se duc doar mincinosii .

?>